Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
54 posty 620 komentarzy

Post tenebras lux

Berkeley72 - fizyk i geofizyk, filozof piagetowsko-lamarckowski, instruktor alpinizmu i ski-alpinizmu

Pentagon potwierdza „śmierć mózgową” części US Army w Iraku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WASHINGTON D.C – W zdumiewającym odwrocie (od wcześniejszych zapewnień), Pentagon zaczął powoli ujawnić aspekty prawdy dotyczącej irańskiego, odwetowego ataku na bazę USA w Iraku, z początkiem stycznia br.

 


Według ujawnionego raportu, pewna część wojsk USA została zdiagnozowana z poważnymi obrażeniami mózgu, w naępstwie irańskiego ataku na dwie bazy USA pomimo wcześniejszych zapewnień administracji, że obrażenia „nie były poważne”.
Stany Zjednoczone były zdolne w znacznym stopniu zredukować liczbę „zabitych w akcji” (KIA) ofiar, które miały by legalnie w innym przypadku potwierdzić, ponieważ techniki podtrzymywania życia, w które są wyposażone helikoptery ratownicze pozwalają obecnie na zachowanie czynności metbolicznych, u żołnierzy w innym wypadku zmarłych.
Z tego powodu określenie „poważne uszkodzenie mózgu” nie tylko zawiera w sobie wszystko, ale także sytuacje, w których amerykańscy wojskowi lekarze zwykli wyłączać te systemy podtrzymywania życia, właśnie z powodu „śmierci mózgu”. Jest to skuteczny rodzaj eufemizmu opisującego żołnierzy, którzy zginęli w walce. Poprzez stwierdzenie ich śmierci, w późniejszym okresie, już w szpitalu, unika się negatywnych reakcji prasy i jednocześnie rodziny zmarłych mogą zostać pozbawione odszkodowań za śmierć w walce. (…)
Irańskie media wielokrotnie stwierdzały, ze dziesiątki (ok. 80) żołnierzy amerykańskich zostało zabitych w tym ataku. Przytaczały także informacje z Kuweitu oraz Niemiec, gdzie widziano ciała oraz trumny z dostarczanymi tam zabitymi żołnierzami. Ośmiu wciąż żyjących żołnierzy amerykańskich zostało odesłanych do USA na dalsze leczenie. Dziewięciu pozostaje w Niemczech (itd.)
… Prezydent Trump systematycznie minimalizował doznane obrażenia, mówiąc wsześniej tego tygodnia, że „słyszał, że ranni zołnierze mieli bóle głowy”, ale że nie jest to nic poważnego … „w porównaniu to innych obrażeń jakie w życiu widziałem”. Itd. W Bagdadzie wczoraj w piątek ponoć milion ludzi demonstrowało, domagając się opuszczenia tergo kraju przez Amerykanów.
Tyle tłumacznia z
oraz filmowy komentarz, na temat miliona manifestantów, protestujących w ub. Piątek w Bagdadzie przeciw bazom amrykańskim w Iraku:
Czy to prawda ,żejak podaje informator zbliżony do Dowództwa Operacyjnego, podczas irańskiego ataku zginął dowódca PKW w Iraku płk Marcin Adamski. St.kpr. Radosław Sobczak został ciężko ranny, wybuch urwał mu prawą rękę. Ranny żołnierz został ewakuowany z bazy Al Asad do szpitala NATO w Ramstein. Czy ktoś o tym więcej wie.??

KOMENTARZE

 • Autor
  "Oprócz tego oficer dodał „Jak wszyscy zginą to mnie nie będzie ich żal. Wiedzieli, że jadą na wojnę za grubą kasę jako najemnicy USA. A odpowiedzialni za wysłanie polskich najemników już się w mediach tłumaczą bo wiedzą, że przywiozą ich w trumnach”.
  https://gloria.tv/post/8w2dGNL7UinX4GwKzCE2jCi2A
 • Autor
  Lepiej udawajmy że to były tylko lekkie wstrząśnienia mózgu. Nie ma sensu tej sprawy dociekać. Chyba nie muszę pisać jak się zachowuje szczur zapędzony w kąt bez wyjścia.
 • Potraktowano ich falami elektromagnetycznymi
  I takie są efekty. Nie zabito, ale zabito. Czyli do ataku baz zastosowano kilka rodzajów broni jednocześnie.
 • @Lotna 17:13:04
  To była jedna broń, skuteczna. Dobra sugestia co do fal- i to powinno nam dać do myślenia.
  Pozdrawiam
 • @JimA 19:33:02 Tak skomentował "śmierć mózgową" części US Army w Iraku "adm" wiernipolsce:
  //Kłamali wczoraj kłamią dziś, jutro też będą karmili nas kłamstwem, warto by wiedzieć jak było naprawdę. Czy Iran uprzedził Amerykanów o zamiarze ataku?

  Jeśli tak, to z jakim czasowym wyprzedzeniem?

  Czy w bazach były schrony czy tylko worki z piaskiem i betonowe zapory?

  Czy i jakie faktyczne były skutki ataków?

  Czy bili po linii ogrodzeń, czy w budynki koszar i sztaby.
  Bo to że systemy plot zawiodły to było i jest oczywiste.//

  A tak "po swojemu" odważę się zauważyć, że "cywilni amerykańce" dość obficie się produkujące na "neonie", już doszli do wniosku, cytuję:

  //Potraktowano ich falami elektromagnetycznymi//

  Zapewne chodziło o sławne mikrofale 5G, które irańskie, lecące z odległości kilkuset kilometrów, pociski balistyczne precyzyjnie "zrzuciły" na bezbronnych - choć ukrytych w prymitywnych schronach - wojowników US Army.

  Czy przypadkiem "częściowa śmierć mózgów" nie dotkinęła już sporej części entuzjastów USA KOMERCYJNEJ DEMOKRACJI?

  (Patrz nauka Jezusa z Nazaretu, cytowana w logionie 64 tzw. EWANGELII TOMASZA „Biznesmeni i handlarze nie wejdą do miejsca mego Ojca”; czytać więcej na ten ANTYKOMERCYJNY temat: http://zakop999pl.neon24.pl/post/152734,wywiad-z-markiem-g-nt-zla-tkwiacego-w-kulcie-boga-techn )
 • @Berkeley72 11:12:40
  “Zapewne chodziło o sławne mikrofale 5G, które irańskie, lecące z odległości kilkuset kilometrów, pociski balistyczne precyzyjnie "zrzuciły" na bezbronnych - choć ukrytych w prymitywnych schronach - wojowników US Army.”

  Owszem, chodzilo o precyzyjne zrzuty.

  https://www.encyclopedia.com/social-sciences-and-law/law/crime-and-law-enforcement/biochemical-effects-electromagnetic-weapons
 • @Lotna 19:27:02 A tutaj jest opracowanie po polsku nt broni elektromagnetycznej
  https://www.newsweek.pl/polska/bron-elektromagnetyczna-testowana-na-polakach-sprawdzi-to-mon/yqfl03r

  Największe "uderzenie" elektromagnetyczne obserwuje się przy wybuchach jądrowych, które "palą", zwłaszcza mikroprocesory, ale juz nie zwykłe "ciężkie" lampy starych stacji radiowych.

  Ponoć jednak pociski irańskie nie były załadowane bronią atomową. Skąd zatem niezbędne do wywołania "elektromagnetycznego uderzenia" giga-kondensatory w ich ładunkach? Zresztą fakt "uderzenia elektromagnetycznego" dużo lepiej się zauważa na komputerach niż na ludziach i Amerykanie, którzy "na miejscu" przeżyli takie "bombardowanie", już w minuty po nim by wiedzieli jak zostali zaatakowani. Szok elektromagnetyczny, jaki np. wywołuje mała iskra przelatująca w kontakcie, dobrze przecież słychać na moim "uśpionym" kompie.
 • @Berkeley72 13:00:25 Odnośnie tych "wstrząsów mózgu" u żolnierzy amerykańskich w Iraku po irańskim zbombardowaniu ich baz
  to do głowy przyszła mi proste wytłumaczenie, eliminujące podejrzenia o użyciu jakiejś „broni elektromagnetycznej” przez Iran.

  Mianowicie, jeśli ci żołnierze byli blisko wybuchających 1-tonowych bomb TNT to, pomimo przeciw dźwiękowych hełmów, fala akustyczna w momencie wybuchów w istocie nie tylko na pewien czas ich ogłuszyła (pęknięcia bębenków usznych) ale i spowodowany nią WSTRZĄS MÓZGU mógł mieć dla nich b. nieprzyjemne, trwające przez wiele dni konsekwencje. I tyle tajemnicy tych „źle się czujących żołnierzy.” Ale to oznacza, że prawdopodobnie, bezpośrednio w okolicy tych potężnych wybuchów, mogli być i zabici.
 • @
  Szereg źródeł twierdzi, że we wczorajszej katastrofie Bombardiera zginął Michael D'Andrea znany jako „Ayatollah Mike”.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_D%27Andrea
  https://colonelcassad.livejournal.com/5598859.html

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829