Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
52 posty 618 komentarzy

Post tenebras lux

Berkeley72 - fizyk i geofizyk, filozof piagetowsko-lamarckowski, instruktor alpinizmu i ski-alpinizmu

Moje komentarze

 • Odnośnie "Delirium plemienia żmijowego" to wczoraj, w Afganistanie, Talibowie zestrzelili dwa samoloty amerykańskie z 34 żołnier
  Według rozmaitych mediów, był to duży samolot zwiadoczy, a następnie, w zasadzce na lecący na jego (szczątków?) ratunek, duży helikopter wojskowy. W sumie aż ponoć 34 "bohaterów" US Army:

  https://www.fort-russ.com/2020/01/major-taliban-shoot-down-2-us-aircraft-34-us-soldiers-reportedly-killed/
  Delirium plemienia żmijowego i co z tego wynika
 • @Kmieć 14:01:56 No, na temat etymologii bżydoty /brzydoty, rozmawialiśmy, z 10 lat temu, z językoznawcą prof. Danko z Łodzi.
  Ten specjalista od pra-języka INDOEUROPEJSKIEGO próbował wyprowadzić OBŻYDZENIE od "brzegu, bieriegu" itd.

  Niemniej dosadne słowo OBŻYDZENIE - w sensie zdominowania przez TPD komercyjną LUMPEN-KULTUR(W)Ę ŻYDOWSKĄ (patrz Werner Sombart "Zycie gospodarcze Żydów"), bardzo dokładnie opisuje model WOLNORYNKOWEJ gospodarki współczesnego świata.

  https://emp-scs-uat.img-osdw.pl/img-p/1/kipwn/c0aac775/std/e6-172/105359417o.jpg

  Toć to już K. Marks a przed nim i cesarz Hadrian zauważyli, że "bożą specjalnością" żydostwa jest PIENIĄDZ (dziś Cyfryzacją eufemistycznie zwany) i HANDEL.

  Oczywiście do tego zestawu "żydowskiego sacrum" należy także HANDEL Z BOGIEM, który tzw. chrześcijanie określają eufemizmem STAREGO i NOWEGO "PRZYMIERZA z BOGIEM"

  A przecież Jezus z Nazaretu, w ukrywanej przez kościół przez ponad 16 wieków EWANGELII TOMASZA wyraźnie zapowiada, w logionie 64: BIZNESMENI I HANDLARZE NIE WEJDĄ DO MIEJSCA MOJEGO OJCA!" - patrz http://markglogg.eu/
  Delirium plemienia żmijowego i co z tego wynika
 • @Berkeley72 13:00:25 Odnośnie tych "wstrząsów mózgu" u żolnierzy amerykańskich w Iraku po irańskim zbombardowaniu ich baz
  to do głowy przyszła mi proste wytłumaczenie, eliminujące podejrzenia o użyciu jakiejś „broni elektromagnetycznej” przez Iran.

  Mianowicie, jeśli ci żołnierze byli blisko wybuchających 1-tonowych bomb TNT to, pomimo przeciw dźwiękowych hełmów, fala akustyczna w momencie wybuchów w istocie nie tylko na pewien czas ich ogłuszyła (pęknięcia bębenków usznych) ale i spowodowany nią WSTRZĄS MÓZGU mógł mieć dla nich b. nieprzyjemne, trwające przez wiele dni konsekwencje. I tyle tajemnicy tych „źle się czujących żołnierzy.” Ale to oznacza, że prawdopodobnie, bezpośrednio w okolicy tych potężnych wybuchów, mogli być i zabici.
  Pentagon potwierdza „śmierć mózgową” części US Army w Iraku
 • @interesariusz z PL 07:52:51 Odnśnie // wielu mnie wyzywa za pogląd, że antykomuniści to albo idioci, albo cwani złoczyńcy.//
  Podobnie i ja myślę - REWOLUCJĘ ANTYKOMUNISTYCZNĄ - CZYLI ŻYDOWSKĄ - zrobili nam lokalni KRETYNI I GANGSTERZY pod ewidentnym przywództwem "wolnościowo-gangsterskich elit USA".

  Pozwolę sobie do tego dodać, że dobry kolega mego śp. (od 1978 roku) ojca, profesor UJ i działacz ZSL (potem PSL) Antoni Podraza (https://pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_Podraza ) mi w latach 1990 opowiadał, że jak on na to wszystko patrzy, to (zwłaszcza "w grajdołku intelektualnym" inteligenckiego Krakowa) największymi entuzjastami zmian ustrojowych w Polsce okazali sie być "Zydzi i potomkowie arystokracji" - czyli dokładnie te zdegenerowane "solidarnościowe" warstwy społeczne, od których "odszczepieńcy" zrobili w Rosji REWOLUCJĘ ANTY ŻYDO-CHRZEŚCIJAŃSKĄ na początku wieku XX.

  Patrz http://zakop999pl.neon24.pl/post/152734,wywiad-z-markiem-g-nt-zla-tkwiacego-w-kulcie-boga-techn
  Delirium plemienia żmijowego i co z tego wynika
 • @dr nowopolski 21:22:17 Odnośnie mego RELIGUJNEGO pochodzenia to przypominam:
  Cytuję za "o autorze / about author" http://markglogg.eu/?page_id=2

  //Ktoś coś pisał o wysyłaniu kogoś z Polski na Madagaskar. Otóż po Drugiej Wojnie Światowej tak się złożyło, że na Madagaskarze wylądowała moja ciotka, a jednocześnie MATKA CHRZESTNA, co wskazuje, że z Żydów to ona nie była – choć z bardzo bogatej krakowskiej rodziny, związanej z galicyjskim Śląskiem, gdzie jeszcze trochę tej rodziny mieszka. Ciotka była bardzo udaną artystką, specjalistką od ceramiki i tak na Madagaskarze znaną, że gdy w Paryżu, w roku 1980 z moją francuską sympatią byliśmy na przyjęciu u “pied noire”, czyli francuskich kolonizatorów wysiedlonych z Madagaskaru, nieśmiało powiedziałem, że miałem tam ciotkę i maraine, to od razu usłyszałem “Danka? La potière_ Nous la connaissons“. ...
  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2011/11/Danuta-Drobniak-201x300.jpg
  Danuta Drobniak-le Hénaff zmarła niedawno, w 2013 roku, w wieku lat 91. Mój OJCIEC CHRZESTNY, brat mojej matki Mietek Gąsienica-Samek za miesiąc dociągnie do 95 roku życia i twierdzi że mu się coraz bardziej nudzi (PS. Zmarł 22 czerwca 2018). //
  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2011/11/Mieczyslaw-Gasienica-Samek.jpg

  Artykuł po polsku nt. mej "ciotki z Madagaskaru" http://dombretanii.org.pl/wp-content/uploads/2015/07/gazeta17.pdf znajduje się na stronie 8 Gazety Bretońskiej wychodzącej w Poznaniu.

  Skądinąd to jest DOBRY PRZYKŁAD jak POSRANĄ MENTALNOŚĆ ma DR (?) NOWOPOLSKI

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2020/01/Marek-G-dla-Inspro.jpg
  Delirium plemienia żmijowego i co z tego wynika
 • Doprawdy nie wiem, czy to "plemię żmijowe" czy dr Nowopolski osobiście ma DELIRIUM odnośnie zachowania się Rosji.
  i to Rosji zarówno radzieckiej jak i post-radzieckiej.

  Otóż poprzedni swym tekst na neonie24 pt. "dr NP i Izrael Shamir" "dr NP" zakończył taką oto sentencją: // Obowiązkiem każdego uczciwego człowieka jest walka wszystkimi środkami z wszechobezwładniającą zakłamaną propagandą plemienia żmijowego! //

  Ja się zgadzam z tą opinią, ale do tej "wszechobezwładniającej zakłamanej propagandy plemienia żmijowego" należy, przede wszystkim, robienie z ZSRR państwa rządzonego przez "żydokomunę". Przecież wśród komunistów, założycieli ZSRR był więcej przedstawicieli POLSKIEJ SZLACHTY (i Litewskiej, polskojęzycznej ARYSTOKRACJI niż Żydów, którzy przed Rewolucją od polityki stronili, a w szczególności od ich braku w carskiej armii, skąd pochodził gros oficerów Czerwonej Armii. (praktycznie dowodził ją carski generał Boncz-Brujewicz, którego brat był osobistym sekretarzem Lenina; Lenin z kolei przeszedł na katolicyzm, by móc się ożenić, na Syberii z Nadieżdą Krupską, polskiego pochodzenia)

  A to, że Izrael Szamir przed 15 laty przeszedł z judaizmu na prawosławie? Ja sam precież, wiedziony WSTRĘTEM do judeochrześcijaństwa, próbuję propagować - i to nie tylko w Polsce - poglądy helleno-buddyjskie, gloszone przed stuleciem - w Rosji zarówno carskiej jak i po Rewolucyjnej - przez Tadeusza Zielińskiego, a obecnie w Czechach przez mego mlodszego kolegę, gnostyka Jana Kozaka.

  A mój "comprade in arms", o 5 lat młodszy ode mnie Izrael Szamir (podobnie jak i ja "objeżdżony po świecie" kiedyś mi szczerze powiedział: "JEDYNEGO TYPU LUDZI KTÓRYCH GŁUPOTY NIE ZNOSZE, TO ANTYKOMUNISTÓW, nawet faszystów potrafię tolerować. Ale być ANTYKOMUNISTĄ to przecież być KOMPLETNIE GŁUPIM.?

  To oczywiście jest "komplement" Szamira pod adresem dr Nowopolskiego, który z chęcią tu przypominam.
  Delirium plemienia żmijowego i co z tego wynika
 • @Lotna 19:27:02 A tutaj jest opracowanie po polsku nt broni elektromagnetycznej
  https://www.newsweek.pl/polska/bron-elektromagnetyczna-testowana-na-polakach-sprawdzi-to-mon/yqfl03r

  Największe "uderzenie" elektromagnetyczne obserwuje się przy wybuchach jądrowych, które "palą", zwłaszcza mikroprocesory, ale juz nie zwykłe "ciężkie" lampy starych stacji radiowych.

  Ponoć jednak pociski irańskie nie były załadowane bronią atomową. Skąd zatem niezbędne do wywołania "elektromagnetycznego uderzenia" giga-kondensatory w ich ładunkach? Zresztą fakt "uderzenia elektromagnetycznego" dużo lepiej się zauważa na komputerach niż na ludziach i Amerykanie, którzy "na miejscu" przeżyli takie "bombardowanie", już w minuty po nim by wiedzieli jak zostali zaatakowani. Szok elektromagnetyczny, jaki np. wywołuje mała iskra przelatująca w kontakcie, dobrze przecież słychać na moim "uśpionym" kompie.
  Pentagon potwierdza „śmierć mózgową” części US Army w Iraku
 • @JimA 19:33:02 Tak skomentował "śmierć mózgową" części US Army w Iraku "adm" wiernipolsce:
  //Kłamali wczoraj kłamią dziś, jutro też będą karmili nas kłamstwem, warto by wiedzieć jak było naprawdę. Czy Iran uprzedził Amerykanów o zamiarze ataku?

  Jeśli tak, to z jakim czasowym wyprzedzeniem?

  Czy w bazach były schrony czy tylko worki z piaskiem i betonowe zapory?

  Czy i jakie faktyczne były skutki ataków?

  Czy bili po linii ogrodzeń, czy w budynki koszar i sztaby.
  Bo to że systemy plot zawiodły to było i jest oczywiste.//

  A tak "po swojemu" odważę się zauważyć, że "cywilni amerykańce" dość obficie się produkujące na "neonie", już doszli do wniosku, cytuję:

  //Potraktowano ich falami elektromagnetycznymi//

  Zapewne chodziło o sławne mikrofale 5G, które irańskie, lecące z odległości kilkuset kilometrów, pociski balistyczne precyzyjnie "zrzuciły" na bezbronnych - choć ukrytych w prymitywnych schronach - wojowników US Army.

  Czy przypadkiem "częściowa śmierć mózgów" nie dotkinęła już sporej części entuzjastów USA KOMERCYJNEJ DEMOKRACJI?

  (Patrz nauka Jezusa z Nazaretu, cytowana w logionie 64 tzw. EWANGELII TOMASZA „Biznesmeni i handlarze nie wejdą do miejsca mego Ojca”; czytać więcej na ten ANTYKOMERCYJNY temat: http://zakop999pl.neon24.pl/post/152734,wywiad-z-markiem-g-nt-zla-tkwiacego-w-kulcie-boga-techn )
  Pentagon potwierdza „śmierć mózgową” części US Army w Iraku
 • Jest i pomysł na symbol SŁOWIAŃSKIEGO helleno-buddyzmu!
  Otóż akurat dzisiaj,
  22 stycznia odkryłem, że symbolem buddyzmu jest koło z ośmioma szprychami; jeśli by te szprychy pomalować w 7 kolorów tęczy + czarny, to mógłby być to symbol anty judeo-chrześcijańskiego “helleno-buddyzmu” (A jeśli by dodatkowo te “szprychy” na ich końcach pozaginać w kształcie greckiej litery Γ, to mielibyśmy symbol SŁOWIAŃSKIEGO HELLENO-BUDDYZMU!)

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2020/01/Buddyzm.jpg
  Wywiad z Markiem G. nt. ZŁA tkwiącego w kulcie „boga” TECHNÉ
 • @Światowid 13:35:42 Odnośnie "modelu chińskiego"
  Cytuję:

  // W ten sposób dochodzimy do tego, że jedynym lekarstwem na nieuleczalną skłonność mas do odurzania się "TPD" jest nacjonalistyczny autorytaryzm oraz gospodarka centralnie planowana, gdzie produkcja odpowiada na FAKTYCZNE POTRZEBY SPOŁECZEŃSTWA JAKO CAŁOŚCI, a nie INDUKOWANE REKLAMĄ POTRZEBY JEDNOSTEK - i gdzie bierze się pod uwagę DŁUGOFALOWE SKUTKI EKOLOGICZNE I SPOŁECZNE przyjęcia określonej technologii produkcji i określonego modelu konsumpcji. Coś takiego ma od kilku dekad miejsce w Chinach ...//

  W Cesarskich Chinach było już kilka "fal" zachwytu nad techniką i nad możliwościami dominacji CAŁEGO świata przy jej pomocy - przy okazji podyplomowych studiów afrykanistycznych w Wa-wie w 1968 roku się uczyłem, że pod koniec XV wieku rozkazem cesarza spalono najlepszą podówczas na świecie flotę dżonek, które już opływały Afrykę - i groziło, że to nie Portugalczycy będą zakładać kolonie w Indiach (Goa) i Chinach (Macao), ale Chińczycy w Portugalii i dalej na północ w Europie.

  W cesarskich Chinach KUPCY nie mieli praw obywatelskich (choć zwykli chlopi mieli, łącznie z dostępem - dla najzdolniejszych z nich - do Mandarynatu) Także buddyści bardzo ostro występują - do dziś - przeciw robieniu biznesu kosztem innych ludzi (i zwierząt też). Stąd zapewne u Jezusa w Ewangelii Tomasza ten długi logion nr 64, kończący się zapewnieniem „Biznesmeni i handlarze nie wejdą do miejsca mego Ojca”.

  I właściwie ta fraza była podstawą trwałości reżymów komunistycznych w XX wieku. Zaczęły one padać (głównie w Moskwie i w Warszawie), gdy do władzy dopchnęli się biznesmeni: "kij" w komunie to był na zbyt aktywnych biznes(wo)menów.

  Pozdrowienia, MG.
  Wywiad z Markiem G. nt. ZŁA tkwiącego w kulcie „boga” TECHNÉ
 • Na "wiernipolsce" już się pojawiła b. celna propozycja "Luk'a":
  //„Panie Marku,

  gdzie te różańce wraz z tekstem wyjaśniającym w formie książeczki do nabożeństwa można zamówić, wtedy kupując te zestawy mógłbym podmieniać je katolikom w ławkach kościelnych i dzieciom przed lekcjami religii!”//

  Toż to ŚWIETNA PROPOZYCJA, dla oszczędności warto te - w kolorach TĘCZY + czarny - niewielkie różańce, z mikro na nich napisami, zamówić W LUDOWYCH CHINACH. A szczegółami logistycznymi tego przedsięwzięcia mógł by się zająć - żyjący przecież z datków społecznych - Instytut Spraw Obywatelskich w Łodzi, który był inicjatorem powyższego ze mną wywiadu!

  A rzeczone "różańce" warto by wtykać nie tylko dzieciom ale iDOJRZAŁYM BIZNESMENOM, przede wszystkim klechom...
  Wywiad z Markiem G. nt. ZŁA tkwiącego w kulcie „boga” TECHNÉ
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:35:24 Prośba do administracji neonu o ban Wojtasa w przypadku mych wpisów
  Ten Wojtas sie popisuje tym, że nie zna języków obcych i nie jest zdolny do odróżnienia merytorycznych KRYTYKÓW nowoczesnych nauk o życiu (Thuiller, Grasse) od tych ŻYDO-DARWINOWSKICH bzdur popularyzatorów. Prosiłbym o STAŁE ZBANOWANIE jego komentarzy do mych artykułów.

  Przyklady: Pierre Thuiller (historyk nauki) //Il a participé à la rédaction de la revue La Recherche, comme chef de rubrique, de sa création jusqu’en 1994. Il a publié de nombreux livres et articles sur les rapports entre la science et la société. ... De la critique du scientisme à celle de l’Occident//
  Thuiller oczywiście, podobnie jak i ja zwalczał robienie z nauki "nowej religii" opartej na Wszchmocy maleńkich molekuł zwanych Genami - czyli po prostu zwalczał neo-darwinizm.

  A Pierre-Paul Grasse, oprócz tego typu poglądów, podobnie jak i ja był "ostatnim francuskim encyklopedystą", na wszystkim się znał, jego ostatnia książka miala tytuł " L'Homme en accusation : de la biologie à la politique" (1980) czyli "Czlowiek jako oskarzony: od biologii do polityki" czyli glosił poglądy, których ja jestem kontynuatorem.

  Ten DYŻURNY ZAŚMIECACZ NEONU, znany jako J.K. Wojtas, nas oczywiści chciałby zatrudnić do sprzątania ulic. Ja zatem proponuję, by to ODŚMIECANIE zacząć na neonie od rzeczonego Wojtasa.

  M.G.
  Wykład na temat rozwoju potrzeb - 1981
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:40:48 Jeśli chodzi o AUTORYTETY które -"byłoby może lepiej, aby zajmowały się one sprawami zamiatania
  to cytuję z ADDENDUM powyżej:

  //wykaz literatury na temat, który poruszam. Oto on. Po wielu perypetiach mój artykuł Open Letter to Biologists ukazał się w numerze 2(2)/1981 pisma poświęconego krytyce idei naukowych Fundamenta Scientiae (Pergamon Press, Headington Hill Hall, Oxford OX3OBW, U.K.). W języku francuskim pojawił się doskonały esej o socjobiologach „Contre le scientisme” w książce P. Thuilliera o biografiach uczonych Le petit savant illustre (Seuil, 1980). Temat choroby psychicznej społeczeństw rozwiniętych porusza także P. P. Grasse w swej najnowszej książce L’homme en accusation (Albin Michel, 1980).

  Czyli na "zamiataczy ulic", wg. JKW nadaję się nie tylko ja ale także dość dobrze poznani przez mnie francuscy "mandaryni" nauk:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_G%C5%82ogoczowski

  https://fr.wikipedia.org/wiki/Pierre_Thuillier_(philosophe)Thuiller

  https://en.wikiquote.org/wiki/Pierre-Paul_Grass%C3%A9

  Jak widać z powyższego zestawu nazwisk, JKW jest WYBITNYM PRZEDSTAWICIELEM ŚWIATOWEGO RUCHU "PRECZ Z ROZUMEM" - patrz http://zakop999pl.neon24.pl/post/152543,deklaracja-praw-czlowieka-embrionalnego
  Wykład na temat rozwoju potrzeb - 1981
 • Praktyczne hasło dla ICPPC: "LEPIEJ SIĘ NIE URODZIĆ, NIŻ MUSIEĆ ŻYĆ W USA-podobnych krajach!"
  Ot, ciekawe info, akurat dla ICPPC (me pozdrowienia dla Juliana Rose!) jakie wyłowiłem z komentarzy do dokonanego na "wiernipolsce" zestawu mych komentarzy do wpisu na neonie24: http://jozio.neon24.pl/post/152625,to-nie-byla-pomylka-to-byla-zbrodnia-z-premedytacja

  https://wiernipolsce.wordpress.com/2020/01/16/caly-zestaw-mych-kabalistycznych-komentarzy-do-zestrzelenia-ukrainskiego-boeinga-8-01-2020-8122-13/#comment-169025 :

  //Kolejnym krajem, który wkrótce może zobaczyć duże zmiany jest Japonia. Populacja kraju znika w tempie 500 000 rocznie. To dlatego, że nikt nie chce mieć dzieci w kraju, którego przyszłość została porwana przez syjonistycznych bandytów.//

  Jak pamiętam, jak wyjeżdżałem z USA w 1972 roku, po trzech latach tam na studiach mego pobytu, moje osobiste, PRAKTYCZNE hasło na resztę życia brzmiało:

  //LEPIEJ SIĘ NIE URODZIĆ NIŻ MUSIEĆ ŻYĆ W USA!//

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2019/06/Not-too-Divine-Comedy-back-2.jpg
  Praktyczny imperatyw na rok 2020 brzmi STOP 5G
 • @JimA 16:46:01 I na pocżątku KABALISTYCZNEGO ROKU 2020 mamy już 2 : 0 w rozgrywcw USA-Iran:
  Przypominam, to juz dla pitagorejczyków liczby POJEDYNCZE była DOBRE a PODWÓJNE ZŁE (Stąd Księga DEUTEROnomium (Powtórzonego Prawa) to najbardziej ZLA Księga Biblii)

  A w liczbie 2020 mamy PARĘ 2-jek (czyli liczb DEUTERO czyli podwójnych), PARĘ 0 i PARĘ 20.

  A wyniku pierwszych dni roku 2020 mamy już wyraźnie wynik 2 : 0 dla USA:

  1. Został zabity Największy Terrorysta - wg. słów prezydenta Trumpa - Bliskiego Wschodu, Kasim Sulejman.

  2. Iranu ZBRODNIA Z PREMEDYTACJĄ - to wg. słów neonowego "Józia z Londynu" - ZOSTAŁA ZDEMASKOWANA i Iran za tę ZBRODNIĘ suto zapłaci.

  Wystarczy kabalistycznych skojarzeń?
  To nie była "pomyłka" to była zbrodnią z premedytacją
 • @Berkeley72 10:03:37 No i jescze jedna hipoteza: Boeinga "zestrzelila" ecznie naprowadzana "Igła"
  To już była pierwsza hipoteza jaką opublikował białoruski specjalista, w dniu wypadku na www.tut.by . Teraz do tego doszło i szersze opracowanie na https://www.fort-russ.com/2020/01/time-to-untangle-a-very-deep-deception-downing-of-flight-752/?utm_medium=ppc&utm_source=wp&utm_campaign=push&utm_content=new-article

  "Igła" wystrzelona "z ramienia" przez SABOTAŻYSTĘ usytuowanego na torze przelotu Boeinga na wys. ok. 2 km tylko ZAPALIŁA SILNIK - a dalej było tak jak w historii zestrzelenia ukraińskiego wielkiego transportowego An-30 w trakcie walk o Donbas koło Doniecka przed 6 laty
  To nie była "pomyłka" to była zbrodnią z premedytacją
 • @Oscar 09:15:16 Tutaj są podane techniczne dane rakiet TOR
  Tutaj są podane techniczne dane rakiet TOR - ponoć są one zdolne AUTOMATYCZNIE rozróżnić, w ciemności, nawet NIE OŚWIETLONY pasażerski samolot od nadlatującej "obcej" rakiety. drona czy nawet samolotu o mniejszych rozmiarach:

  https://www.youtube.com/watch?v=objljEE7B6M&list=PLBRLKmBip432HO92AODhzm6Eg3goPTLCa&index=29&t=0s

  W takim razie, kto "zdjął", z wyrzutni TOR, zabezpieczenia przed zestrzeleniem B. DUŻEGO samolotu?
  To nie była "pomyłka" to była zbrodnią z premedytacją
 • @JimA 20:58:53 Dorzucę i tu, co wykombinowałem na Nowy Rok o KABALISTYCZNEJ LICZBIE 2020:
  W czasie Pierwszej Dekady Nowego Roku o KABALISTYCZNEJ liczbie 2020, byliśmy świadkami

  NIESAMOWITEJ WITALNOŚCI ORAZ MOCY ŻYDO-AMERYKAŃSKIEJ GLOBALNEJ CYWILIZACJI

  (ang. Tremendous Vitality and Strenghth of the Judeo-American Global Civilisation)

  Otóż bardzo ładny opis, prawdopodobnej przyczyny zamordowania generała Kssima Suleimana dostarcza artykuł „TEXASA” na http://www.fort-russ.com/2020/01/texas-iranian-flight-crash-facts-not-adding-up/?utm_medium=ppc&utm_source=wp&utm_campaign=push&utm_content=new-article

  Cytuję jego podsumowanie (Fort Russ News jest witryną ANTY-AMERYKAŃSKICH AMERYKANÓW sponsorowanych przez Federację Rosyjską)

  //Trzeba rozważyć taką hipotezę – Elity Iranu zrobiły ‚deal’, mający na celu poddanie się naciskowi oraz hegemonii USA. Zdradziły w ten sposób Irak, Syrię, Liban, Palestynę i ponad wszystko swój własny kraj Ani szahid Soleimani, ani Irańska Gwardia Strażników Rewolucji (IRGC) by się na to nie zgodziły. Stąd czy przypadkiem nie jest częścią tego 'dealu’, zamordowanie Kassima, oraz atak na reputację i honor IRGC, oskarżając ich o niekompetencję,? Ja tego nie wiem, ale mam nadzieję że nie jest. To zobaczymy wkrótce”.//

  Nb. Komentarz podobnej treści rozesłałem 12 stycznia do kilkuset mych, znających angielski, korespondentów oraz znajomych. Jego tytuł po angielsku brzmi:

  "Priciples of Advancement of the Global Human Embryonal Society"

  i został on ‚wklejony’ jako „rozszerzony wstęp” do Wersji Oryginalnej „Deklaracji Praw Człowieka Embrionalnego” – https://markglogg.eu/?p=267

  Neonowców znających "język Panów" zachęcam do z nim się zaznajomienia - MG
  To nie była "pomyłka" to była zbrodnią z premedytacją
 • W czasie Pierwszej Dekady Nowego Roku o KABALISTYCZNEJ liczbie 2020, byliśmy świadkami
  NIESAMOWITEJ WITALNOŚCI ORAZ MOCY ŻYDO-AMERYKAŃSKIEJ GLOBALNEJ CYWILIZACJI

  (ang. Tremendous Vitality and Strenghth of the Judeo-American Global Civilisation)

  Otóż bardzo ładny opis, prawdopodobnej przyczyny zamordowania generała Kssima Suleimana dostarcza artykuł „TEXASA” na http://www.fort-russ.com/2020/01/texas-iranian-flight-crash-facts-not-adding-up/?utm_medium=ppc&utm_source=wp&utm_campaign=push&utm_content=new-article

  Cytuję jego podsumowanie :

  //Consider this – Iranian elites may have made a deal to submit to U.S. pressure and hegemony, and betray Iraq, Syria, Lebanon, Palestine, and above all, their own country. However Shaheed Soleimani and the IRGC would have never agreed to this. Thus the murder of Qasim, and the attack on the reputation and the honor of the IRGC, by framing them for incompetence. Is this the deal? I don’t know. Man, I hope not. But we will see.”//
  We will see?

  Tłumaczę na język Nawiślan:

  Trzeba rozważyć taką hipotezę – Elity Iranu zrobiły ‚deal’, mający na celu poddanie się naciskowi oraz hegemonii USA. Zdradziły w ten sposób Irak, Syrię, Liban, Palestynę i ponad wszystko swój własny kraj Ani szahid Soleimani, ani Irańska Gwardia Strażników Rewolucji (IRGC) by się na to nie zgodziły. Stąd czy przypadkiem nie jest częścią tego 'dealu’, zamordowanie Kassima, oraz atak na reputację i honor IRGC, oskarżając ich o niekompetencję,? Ja tego nie wiem, ale mam nadzieję że nie jest. To zobaczymy wkrótce”.

  Nb. Komentarz podobnej treści rozesłałem 12 stycznia do kilkuset mych, znających angielski, korespondentów oraz znajomych. Jego tytuł po angielsku brzmi:

  "Priciples of Advancement of the Global Human Embryonal Society"

  i został on ‚wklejony’ jako „rozszerzony wstęp” do Wersji Oryginalnej „Deklaracji Praw Człowieka Embrionalnego” – https://markglogg.eu/?p=267

  Neonowców znających "język Panów" zachęcam do z nim się zaznajomienia - MG
  USA czyli Imperium Dobra kontratakuje w Iraku
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:09:46 No i czuć wyraźmie, ze Wojtas to polski EMBRIONALISTA
  Mam chwilę czasu, więc skomentuję koment Wojtasa:

  //Problem równości (za ciężki) spadł na głowę autora.
  I są tego skutki. Widać, słychać i czuć.//

  Otóż JKW to apostoł ruchu "od hierarchizacji do demokracji", czyli uczestnik, jak to z ironią napisałem:

  //Światowego Ruchu „Precz z Rozumem”//

  Bo jako niemowlęta, to rodzimy się z tylko z MIKROROZUMEM, który nam narzuca potrzebę li tylko PICIA MLEKA oraz CIEPŁA matczynego ciała. Czyli niemowlaki mają li tylko pierwotne potrzeby konsumpcyjne, przez Arystotelesa skojarzone z tzw. DUSZĄ WEGETACYJNĄ, ROŚLINNĄ

  (To w takim raziew jakim CELU, dzieciątku Jezus, sławni Trzej Królowie przynieśli te NIEPOTRZEBNE MU DARY ZŁOTA, KADZIDŁA, i MIRRY?)

  Wyższe potrzeby, rodzą się w nas na kolejnych etapach naszego rozwoju, kiedy to zaczyna nami rządzić tzw. DUSZA ZWIERZĘCA, domagająca się od nas RUCHU rozwijających się u nas organów Lokomocji oraz partrzenia, zwana także DUSZĄ SENSORYCZNĄ, b. tępioną w szczególności przez św. Pawła i jego naśladowców.

  I dopiero po kilku latach dziecięcego rozwoju, wg. psychologów w okresie gdy uczymy się używać języka, pojawiają się u dzieci zalążki ROZUMNEJ DUSZY LUDZKIEJ, zaobserwowanej li tylko u zwierząt wyższych, np. delfinów.

  Co więcej, do wykształcenia się tej DUSZY ROZUMNEJ, konieczna jest HIERARCHIZACJA SPOŁECZEŃSTWA, spontanicznie podzielonego na - będących z konieczności mniejszością RODZICÓW oraz starszych wiekiem towarzyszy zabaw. na późniejszym etapie mamy już bardzo zhierarchizowane SZKOŁY, te religijne oczywiście nauczające ze "ciekawość to pierwszy stopień do piekła".

  Gdy zaś te szkoły, zgodnie z "bożym zaleceniem" św. Pawła (a za nim i M.Lutra, "oświeconych liberałów" itd.) zaczną nauczać, że MĄDROŚĆ TKWI W IGNORANCJI, to mamy zalążek tego ruchu PRECZ Z ROZUMEM, który na neonie reprezentuje "etatowy nauczyciel ignorancji" JKW.

  Jest to osobnik wyraźnie wierzący, że w wypadku CZŁOWIEKOWISKA, podobnie jak w fizyce, siły są proporcjonalne do masy (prawo Newtona, by the way); ja sam, mieszkając 30+ lat temu na tzw. Zachodzie proponowałem, aby przed pójściem na wybory, każdy/każda/każde się ważył/a/o i aby kartkę do głosowania otrzymywał/a/o już z aktualną "społeczną wagą" jego głosu, JKW z jego posturą, podobnie zresztą jak i ja, by w tej konkurencji nieźle wypadał).

  Wot i to jest, to, co w wypadku "antyherarhicznych" (a zatem FILOENTROPICZNYCH) nauk JKW - by użyć jego własnych słów - "Widać, słychać i czuć".
  Deklaracja Praw Człowieka Embrionalnego

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829